• Dostawa

Dostawa to nieodłączny element działalności firmy Space Meble, który pozwala zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i wygodę w procesie zakupu naszych mebli. Z dumą oferujemy profesjonalne usługi dostawy, które zapewniają szybkie i bezpieczne dostarczenie zamówionych produktów prosto do drzwi naszych klientów.

Nasza firma dąży do zapewnienia najwyższej jakości obsługi dostawy, dlatego współpracujemy z doświadczonymi partnerami logistycznymi, którzy posiadają szeroką sieć dystrybucyjną. Dzięki temu możemy dotrzeć do klientów na terenie całego kraju, bez względu na miejsce zamieszkania.

Nasze zespoły dostawcze są starannie wyszkolone, aby zapewnić profesjonalne i uprzejme podejście wobec klientów. Stawiamy na punktualność i dokładność, dbając o to, aby meble były dostarczane zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz w nienaruszonym stanie. Każda dostawa jest skrupulatnie sprawdzana i zabezpieczana, aby zapewnić, że zamówione meble dotrą w idealnym stanie do naszych klientów.

Jesteśmy świadomi, że dostawa mebli to kluczowy moment w procesie zakupowym, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były nie tylko wydajne, ale także satysfakcjonujące dla naszych klientów. Nasza filozofia opiera się na zapewnianiu kompletnego doświadczenia zakupowego, obejmującego wysoką jakość mebli, profesjonalną obsługę klienta i niezawodną dostawę.

Jak odbywa się dostawa?

-Klient dostaje powiadomienie sms że jego zamówienie zostało odebrane z produkcji przez firmę transportową
-Dział logistyki planuje trasę i wysyła SMS do klienta z planowaną datą którą klient może w razie potrzeby zmienić
-Klient potwierdza termin lub zmienia go
-Trasa zostaje zaakceptowana i w najbliższych dniach wysłana do klienta
-Dostawa trafia do klienta, a klient dostaje potwierdzenie na maila wraz z producentem.


Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług dostawy lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych szczegółów, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy Ci zorganizować dostawę mebli w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.